לפרטים נוספים

הנני מאשר קבלת חומר פרסומי עפ"י התקנון

מכשירי הלייזר בנאטורפיל

המכשיר היעיל ביותר להסרת שיער הוא מכשיר הלייזר השייך לקבוצת המכשירים הרפואיים. באמצעות הלייזר ניתן להשיג את התוצאה הטובה ביותר, הממוקדת ביותר, ובכמות הטיפולים הנמוכה ביותר.


בשל עלות הרכישה והאחזקה היקרה של מכשיר לייזר, נולדו חלופות זולות יותר של מכשירים השייכים לקבוצת המכשירים הקוסמטיים כגון מכשירי אי פי אל ( (IPLומכשירי אינפרא. יעילותם של המכשירים הקוסמטיים נמוכה מיעילותם של המכשירים הרפואיים ונחוצה בהם כמות גדולה יותר של טיפולים בכדי להשיג את התוצאה, שאינה תמיד מושגת במלואה.


ישנם מכונים שעקב עלות הרכישה הגבוהה ובשל הצורך במטפל בעל ידע רפואי רחב מחזיקים רק מכשירים קוסמטיים, וישנם מכונים שמשלבים חלק מהטיפולים במכשירים רפואיים וחלק מהם במכשירים קוסמטיים.


בנאטורפיל נעשה שימוש לאורך כל סדרת הטיפולים אך ורק במכשירי לייזר רפואיים הטובים והמוכחים ביותר בעולם : מכשיר ה"לייטשר" מבית לומיניס ומכשיר ה"סופרנו" מבית עלמה לייזר בכל אחד מ 22 סניפי הרשת.


מכשירים אלו הם המכשירים היחידים שהוכיחו את יעילותם לאורך שנים בהסרת שיער.


מכשיר "לייט-שיר" מבית לומיניס

מכשיר הלייטשר מתאים לרוב סוגי העור ולשיער כהה. המכשיר עובד בטווח אורך הגל האידאלי להסרת שיער שהוא 800 ננומטר.


הלייטשר הוא המכשיר המוכר והמוכח ביותר בעולם לטיפולי הסרת שיער ונעשה בו שימוש נרחב בתחום זה בכל רחבי העולם מזה כעשור.


מכשיר הלייטשר הוא המכשיר בעל עוצמה גבוהה ביותר ויכול להפיק אנרגיה אדירה של עד 100 ג'אול! מטמר הספיר של המכשיר מצוייד בקירור פנימי המסייע בהפחתת הכאב, מגן על העור באזור המטופל על ידי קירור האפידרמיס ומקנה למטופל הרגשה נוחה יותר.


מכשיר "סופראנו" מבית עלמה לייזר

מכשיר הסופראנו מתאים לרוב סוגי העור ולשיער כהה. המכשיר עובד בטווח אורך הגל האידאלי להסרת שיער שהוא 810 ננומטר ובעזרת תכונה בלעדית למכשיר זה ניתן לקבל טיפול איכותי ויעיל אך בחשיפה נמוכה יותר לכאב.


התוכנה בנויה כך שבמקום לשגר פולס בודד ועוצמתי, משגר המכשיר 10 פולסים בשניה באנרגיה נמוכה יחסית ועל ידי כך מגיע המטופל לתוצאה הרצויה עם פחות כאב.


המטמר של המכשיר מצוייד בקירור פנימי כפול המסייע בהפחתת הכאב, מגן על העור באזור המטופל על ידי קירור האפידרמיס ומקנה למטופל הרגשה נוחה יותר.